Využitím našich poradenských služeb můžete konfrontovat Vaše potřeby s našimi zkušenostmi.

Co umíme

Našim uživatelům nabízíme služby založené na poradenství v oblastech:

  • Vedení softwarových projektů a tvorba zadání v oblasti IS a webových stránek
  • Marketing, analýzy a reklama na internetu
  • Tvorba webových stránek
  • Manažerské poradenství

Vedení projektů

Máme zkušenosti z outsourcingovým vedením menších a středně velkých softwarových projektů s rozpočtem do cca 1,5 milionu. Krom vedení projektů jsme připraveni vypracovat zadání vašeho požadovaného systému pro programátory.

Marketing a reklama

Internet je dnes jedním z velmi důležitých informačních kanálů, který může firmě zajistit nové zákazníky a úzkou vazbu se zákazníky stávajícími. Na webové stránky proto nelze pohlížet jako na něco, co si firma pořídí a dále se o to nestará. Proto na stránky pohlížíme jako na součást podnikové strategie a jako na nástroj komunikace se zákazníkem, který má přinášet požadované efekty. Firmě jsme připraveni doporučit a zajistit i vhodnou reklamu.

Internet je studnice dat a informací, které ne každý umí využít pro svou potřebu. Naší snahou je tyto informace cíleně a dlouhodobě zpracovávat a vytvářet analýzy, které může management našich zákazníků využít přímo pro své rozhodování. Nevytváříme proto analytické romány, ale strukturované a použitelné analýzy v podobě, která nebrání jejich použití.

Tvorba webových stránek

I když stránky i vytváříme, jsme připraveni v případě požadavku zákazníka zpracovat zadání na webové stránky, které bude sloužit jako podklad pro programátory jiné firmy. Na programování jsme potom připraveni dohlížet jako externí projektoví manažeři.

Manažerské poradenství

Potřebujete-li vnést jiný pohled na řízení ve vaší firmě, odhalit rezervy, či zefektivnit řízení, využijte našich poranských služeb.

(C) 2009 Copyright Ing. Zdeněk Jobánek. All Rigths Reserved.